Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 100
  1. #31

    Подразбиране

    Моят първи не особено успешен опит
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    Съвместният ни проект с 12 годишна приятелка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Подразбиране

    leti_at, за теб и за други момичета, които за първи път се пробват в дреболийките реших да кача целия си личен архив с такива схеми. Архива има 7 части и е 315Мb. Не знам дали могат да се отварят по отделно частите както съм го разбила - предполагам че е добре да се свалят всички части и тогава да се разархивира. Дано да съм полезна
    архив1
    архив2
    архив3
    архив4
    архив5
    архив6
    архив7

  4. #34

    Подразбиране

    Ето го и моето пендибулче. Този месец ще пропусна. Дано имам време март за следващата дреболийка.

    А съм един фотограф



  5. #35

    Подразбиране

    Опа, в последният момент успях. Но в мое оправдание ще кажа, че за първи път от сумай ти време конците ми дойдоха чак на 27 януари, при поръчка от 03 януари.
    Ама така сме в провинцията, като си нямаме магазин и ...
    Моят пендибул - достави ми огромно удоволствие да го направя.

    radika@mail.bg

  6. #36

    Подразбиране

    Да си покажа и аз сръчностите, които много си харесвам. дано се харесат и на вас.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране

    Първата част от играта за този месец.

    Ох, добре че я има тази игра, че да се стегна и да направя по някоя дреболийка за приятелките за осми март. До края на месеца съм избрала и моделчета за възглавнички - игленици.

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от m_rija Виж мнение
    Първата част от играта за този месец.

    Ох, добре че я има тази игра, че да се стегна и да направя по някоя дреболийка за приятелките за осми март. До края на месеца съм избрала и моделчета за възглавнички - игленици.
    лелеее, страхотно е! Я, сега кажи тия розички как се правят?
    Френските възли ги схващам, ама розичките ... да обясниш

  9. #39

    Подразбиране

    Ето по тази инструкция се учих да правя розичките, само че работих с пет лъча , а не със седем за да мога да ги докарам еднакви на големина.

  10. #40

    Подразбиране

    Ето и моето първо бискорню, което направих с много желание и старание Следващото ще е по-хубаво, но сега съм хепи и от този резултат.



    Е, нямах копченца за в средата, но нямах търпение да го споделя с вас, а по-нататък ще му купя специално...

  11. #41

    Подразбиране

    С благодарности към организаторите на тази игра показвам моите готови сръчнотийки - първо едно бискорню и две възглавнички. Започнах ги преди време - уж като подаръци за приятелки, но така и нямах нервите да ги довърша и сглобя. Сега обаче с тази игра вие ме амбицирахте и ето ги напълно готови:

    Поглед отзад и встрани:

  12. #42

    Подразбиране

    И един комплект, който също преди време започнах за себе си. Засега са готови само две части от него, но в следващите месеци от играта ще го допълня и с останалите аксесоари - несесер за игли и калъфче за ножичка.

  13. #43

    Подразбиране

    Да си покажа и аз творенията за този месец,, опасявам се ,че на живо изглеждат по-добре,

  14. #44

    Подразбиране

    Ето ги и моите - три броя за героя. Това вече е подарено на мама, че тя си нямала игленик....
    Редактирано от Юра : 14.02.2012 в 19:30.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    И второто- него най си го харесвам :


    Третото не успях да го прикача - нещо се прецаква с радикала ма какво не зная....нищо де те и тези ще ме отстрамят

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •