Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране Въпрос: Прогон ли е?

    Момичета , моля за съвет.
    Харесала съм този гоблен но не знам дали не е прогон.
    изглежда прекрасно, китайски е , но понеже е доста голям ме е стах накрая да не се разочаровам.


    Благодаря ви предварително
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Дай да видим част от схемата и ключа. На картинка всички са хубави, но от нея не може да се разбере какъв ще е резултатът.
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  3. #3

    Подразбиране

    http://dox.bg/files/dw?a=95c2acc752 Мн моля да ми кажете дали е прогон този гоблен или не е?Мн благодаря.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  4. #4

    Подразбиране

    Ивелина според мен е чист прогон, не става зашиене. Погледни краката на столовете и хълмчето под палмата. Хълма е зелен, а краката на столовете са светло кафяви. А според схемата се шият с един и същ цвят със знак Н.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marinamarina Виж мнение
    Момичета , моля за съвет.
    Харесала съм този гоблен но не знам дали не е прогон.
    изглежда прекрасно, китайски е , но понеже е доста голям ме е стах накрая да не се разочаровам.


    Благодаря ви предварително
    Момичета, утре ще кача схема- тя е на друг компютър и тогава ще съм с достъп до него

    Благодара ви

  6. #6

    Подразбиране

    tova e chast ot shemata
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 8.jpg‎ (70.8 KB, 41 показвания)
    • Тип на файла: jpg 11.jpg‎ (202.0 KB, 82 показвания)
    • Тип на файла: jpg 10.jpg‎ (208.8 KB, 32 показвания)

  7. #7

    Подразбиране

    Китайските схеми по принцип са с доста цветове. Наскоро едно от момичетата тук уши един залив и стана много добре. Друг е въпросът дали искаш да се мъчиш с тази цветна схема и неясни знаци. Според мен това е основният проблем. А има и доста полета без даден знак. Моят съвет е да не се захващаш. Ако ти харесва този сюжет, по-добре си потърси нещо подобно, но разработка, в която спокойно ще вложиш време и средства.
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  8. #8

    Подразбиране

    Колкото до големината, не е голям. Ако шиеш на обикновена българска панама с гобленов бод и 1:1, е 15/11 квадратчета. Около 33/25 см.
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Колкото до големината, не е голям. Ако шиеш на обикновена българска панама с гобленов бод и 1:1, е 15/11 квадратчета. Около 33/25 см.
    Nelly_L,
    Благодаря много за обяснението
    Аз почти съм събрала конците и определено искам да шия с гобленов бод. Спряла съм се AIDA 22 count.
    Дали ще добре

    Много ми се шие - красив изглед от веранда към море или търговска уличка. Но с гобленов бод

  10. #10

    Подразбиране

    Моля за съвет дали тази схема е прогон . Много ще се радвам ако не е,но май няма да имам този късмет.

  11. #11

    Подразбиране

    според мен си е чист проогон.аз лично не бих рискувала а шия по нея.качи снимка на това,което е.може да има качествена схема/или на нещо подобно/.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  12. #12

    Подразбиране

    благодаря за бързия отговор.и аз така предполагах.в темата за безплатни схеми ще попитам за него.

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от vessi123 Виж мнение
    Моля за съвет дали тази схема е прогон . Много ще се радвам ако не е,но май няма да имам този късмет.
    И според мен е прогон.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •