Показване на 1 до 15 от 23

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, хиляди благодарности за помощта - получихме подаръци от vishenka и didy, децата много се зарадваха на една щампа с конче на Роял Пари, а сега се борим с остатъците от мъниста, които Оля е пратила, да ги разделим по цветове, че да направим едното Йори, което тя ни прати, с мъниста. Другото вече има горда собственичка, която го шие.
    Учудвам се, че и момчетата проявяват интерес, вече имаме готово ушито гобленче с мъниста от Митко, а Таня и Лидия довършват техните.Ще кача снимки,когато са готови - на Митко вече отиде за рамкиране.
    Уча и едно дете да плете на една кука -то от това се интересува пък.
    Имам писма с предложения за още помощ и затова пиша тук сега.
    Ако още някой има желание да помогне, нека изчака малко.
    Не искам да натрупвам голям запас, който лятото да бъде изяден от мишките. А аз съм с децата до юни месец-после няма гаранция, че през есента пак ще съм с тях.
    Така че нека Аня и m_rija изпратят, каквото са решили, но другите желаещи да помогнат да изчакат поне месец, докато ушием изпратените неща.
    А за това, че тук са се събрали благородни души, не съм се съмнявала изобщо!!!!!
    Благодаря отново за всичко, което ми писахте и за помощта, която получавам!
    Златни сте!

  2. #2

    Подразбиране

    и така - първото ни готово мънистено изкушение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    и второто е готово, но още не е рамкирано
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Браво на децата,и на теб също
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  5. #5

    Подразбиране

    Много хубави неща правите с децата.Поздравете ги .
    Попаднах на това:
    http://my-joy.gallery.ru/watch?ph=Spx-bvxbu
    направено от пластмасови бутилки.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Оля,
    благодаря за съвета за краищата, ще го спазваме оттук нататък, само да си намеря бутилчицата с лепилото, че не помня къде последно го виждах
    Няма проблеми за мънистата, разделяме по десетина минути на ден, че се уморяваме и ни омръзва, пък и нали трябва и да шием.
    mamani,
    много интересно като идея, а дали можеш да ме носиш с какво се обшиват по края бутилките? В смисъл, не разбирам много и не знам това памучни конци ли са, какво е?
    В скоро време- а може и още утре да е ще кача и готовото мънистено пиленце.

  7. #7

    Подразбиране

    За преждата пише Кроше 1.75,това са кълбетата за плетене на една
    кука.Но като гледам на снимките има и с друга прежда .
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  8. #8

    Подразбиране

    о,благодаря ти, ще потърсим тогава прежди от бабите и бутилки и ще се пробваме да направим нещо

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    Момичета, хиляди благодарности за помощта - получихме подаръци от vishenka, а сега се борим с остатъците от мъниста, които Оля е пратила, да ги разделим по цветове, че да направим едното Йори, което тя ни прати, с мъниста. Другото вече има горда собственичка, която го шие.
    Да ми извиниш за смесени мъниста - ама нали и аз имала помощница през лято - малката решила, че не е редно мънистата по малко в отделни пликове, и докато аз била на кухня оправила нещата

    Преди да започнете Йори с мъниста - погледни панама - трябва да е 14 каунт (11 кръстчета в 2 см) - на поситна не стане

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    и така - първото ни готово мънистено изкушение
    Много добре станало - а ако сметнеме, че детето за първи път държал мъниста и игла в ръце - идеално

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    и второто е готово, но още не е рамкирано
    А тука един малки съвет-хитрост - да не обшиваш панама - слагаш я на бюрото, и краеща мажеш с лепило С200 - после чакаш да изсъхне - и шиеш. А децата в това время измиват бюро от остатици на лепило, ако наложет се

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •