Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 45
  1. #16

    Подразбиране

    Да са ти честити! Аз сега идвам тук от ТСМ-магазините, бях решила да разгледам хлебопекарни. В единия нямаше, а в другия магазинерката по-невежа от мен по отношение на използването. Ще проверя в темата, сигурно ще получа повече информация от там, колкото от магазина.

  2. #17

    Подразбиране

    pep-4o ,Steny....ако имате път към пазара в Димитровград може да си купите от м-н"Рибката" хлебопекарна.Цената им е около 40-50лв.и са немски .Когото и да попиташ ще те упъти къде се намира магазина .До скоро имаше ...

    Джема страхотни покупки

  3. #18

    Подразбиране

    Бързам да се похваля с новата придобивка .
    Благодарение на sladka hapka и pep-4o вече притежавам първата си силиконова форма от магазините на ТСМ - http://www.atrakcion.com/catalog/pro...roducts_id/154
    Тази вечер я изпробвах - не миришеше неприятно от печката както очаквах, а кейка с карамел стана супер.
    Относно хлебопекарните имаше два вида. "Нормални"-съжалявам това бе израза на продавачката по 70 лв и дигитални по 90, но наистина информация не даде никаква. Може би ще трябва да последвам съветите на qni и да видя тези в Димитровград.
    Благодаря на всички за съветите - целувки и НАЗДРАВЕ

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Steny
    Бързам да се похваля с новата придобивка .
    Благодарение на sladka hapka и pep-4o вече притежавам първата си силиконова форма от магазините на ТСМ - ...........Относно хлебопекарните имаше два вида. "Нормални"-съжалявам това бе израза на продавачката по 70 лв и дигитални по 90, но наистина информация не даде никаква. Може би ще трябва да последвам съветите на qni и да видя тези в Димитровград.
    Благодаря на всички за съветите - целувки и НАЗДРАВЕ
    А така, значи ти си минала преди мен. Там където продавачката има "нормални" и дигитални" хлебопекарни, ми каза, че днес свършили силиконовите форми а на магазина на пазара дори не беше чувала за такива.

    По темата искам да допълня, че напоследък пасатора ми е уред, използван ежедневно - компот, майонеза, домати от консерва за пиците и манджи+гъбите и лука.

  5. #20

    Подразбиране

    Djemma, имам въпрос за поничките. Отдавна гледам уреда, защото много ги обичаме, но не смея да купя, защото: тук ги продават пържени в много олио (и с оня вкусен топинг отгоре ) , а в тази машинка не се ли пекат? Чакам отзиви като я изпробваш, твоето мнение ще бъде решаващо

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pep-4o
    Там където продавачката има "нормални" и дигитални" хлебопекарни, ми каза, че днес свършили силиконовите форми а на магазина на пазара дори не беше чувала за такива.
    Тая от магазина на пазара е безнадеждна, хич не я пробвайте. Аз съм скъсала кило нерви с нея, като дърво е - ни слуша, ни се интересува...

    Хлебопекарните в м-на под М-тел не са лоши, но са със страшна надценка!!!

  7. #22

    Подразбиране

    Джема, сподели за уреда за понички Аз го гледам от няколко дни в магазина до нас и имам известни мераци да си го купя. Дай някоя рецепта за домашни понички.

    По темата: от кухненските ми придобивки, най- големият удар е хлебопекарната. Имаме я от 2 месеца и от тогава хляб не сме купували. И козунак ядем почти през ден от тогава У нас сокоизтисквачката също е много широко застъпен уред. Сутрин фрешовете са ни семейната закуска. Имам гофретник, който се ползва ежеседмично, а едно от любимите съоръжения се оказа скарата на балкона. И аз се снабдих със силиконови форми и съм много доволна. Взех си за мъфини и за кекс. Сега мисля да купя и една за сладки. Кухненския комбайн също го ползваме, но не толкова често, колкото пасатора и чопъра. Друго мое любимо съоръжение е уреда за варене на пара. Като привърженик на здравословното хранене, доста често го вкарвам в употреба, а за пюретата на бебето е просто незаменим.

  8. #23

    Подразбиране

    Ха-ха,аз точно заради това го взехуреда, че много обичам понички,а пържено още дълго време не трябва да ям. Ще докладвам за резултата.

  9. #24

    Подразбиране

    Да се подредя и аз:
    На първо място е минкровелето,много го ползваХХХХ,в минало време,защото чинчилата нагриза кабела и сега е за ремонт.
    Още съм мераклийка и на готварската печка,защото е сравнително нова и ми е интересно да пробвам различните функции.
    Силиконките са страхотни!Имам си форма за мъфини и съм много доволна.
    А,иначе ми е любимо всичко,което олеснява работата и спестява времето за приготвяне от рода на :
    фритюрник,гофретник,миксер......

  10. #25

    Подразбиране

    Последните ми придобивки за кухнята са :кексова форма ,правоъгълна на д-р Йоткер от Метро и форма за торти .
    Незнам за вас ,но аз много се заплесвам в Метро например по оня сектор с домакинските нещица:сервизи,касеролки, рендета и какво ли не ....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    О, и аз съм същата qni, този комплект го имам -подарък за Коледа преди 2 години. Кекса ми залепваше в началото много, винаги го вадих на 2 части,въпреки,че мажех добре формата.Сега по-добре излиза вече.И не само в Метро съм така- на такива щандове стоя по цял час. Да не би да пропусна нещо ново- трябва да огледам всичко.

  12. #27

    Подразбиране

    Джема страшна си, да са ти честити новите придобивки и много да си ги ползваш.
    Ако имаш желание да си изпробваш формичките за къщичката, ето ти една идея за къщичка за Великден



    И аз обичам да си купувам такива глезотийки, тук поне не е тридно да се намерят, само дето почти не ги ползвам. Последната ми страст миналия месец бяха книги за декорация на торти, само дето още нито една торта не съм направила, ама пък може да ми дойде музата някой ден.

  13. #28

    Подразбиране

    Както винаги Джема ме шашна! Не знаех, че са измислили и автоматична картофобелачка! Адски ми е интересно на какъв принцип е! Страх ме е от много белене да не останем накрая съвсем без картофи?!
    Вкъщи любим уред ми е миксерът с купа към него! Толкоз много бъркане е видял по кексове и торти, че като забръмчи и мъжа ми бяга в хола! А иначе имам комбайн на WS Teleshop (за сокове и пюрета), тостер, микровълнова печка, миксер с кана - тип "шейкър" (електронен), фритюрник, скара за сандвичи от стар тип с реотанчето отгоре !
    Откакто се запознах с вас си мечтая за хлебопекарна, която съм решила да си подаря за рождения ден през юли (има време дотогава , за съжаление).
    А и аз като всички жени, не ми се влиза в "Технополис", че след това излизам оттам с минимум 3-4 уреда (които все изплащам, че накуп пари не се вадят лесно) ! Хубавото е, че ги взимаш веднага, а плащаш постепенно!
    Но познанството ми с вас, ще ме разори! Само от днес се влюбих в машината за понички на Джема! А в силиконовите форми се бях огледала пак оттук! Ама откъде толкова средства, бе хора??!!
    Много ви мразя, ама защото много ви обичам!

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  14. #29

    Подразбиране Електро-уреди прибори и съдове

    Аз използвам пасатора със купа
    Сокоизтисвачката не спира цяла зима щерката обожава портокалов фреш
    Печката се нуждае от подмяна но (като му дойде времето)както казва мъж ми.
    Момичета вие ме запалихте за хлебопекарна - бях в ТСМ и ми показаха един за 160лв.и без ред упътване на български ( аз си мисля , че живея вБГ.) :? и се отказах за сега.
    Освен да отскоча до Димитровград

  15. #30

    Подразбиране Re: Електро-уреди прибори и съдове

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от melek
    Аз използвам пасатора със купа
    Сокоизтисвачката не спира цяла зима щерката обожава портокалов фреш
    Печката се нуждае от подмяна но (като му дойде времето)както казва мъж ми.
    Момичета вие ме запалихте за хлебопекарна - бях в ТСМ и ми показаха един за 160лв.и без ред упътване на български ( аз си мисля , че живея вБГ.) :? и се отказах за сега.
    Освен да отскоча до Димитровград
    Тук в магазина на ТСМ едната май беше 60 или 70, а дигиталната - 90лв. Защо има такава разлика? Нали са все една "верига" магазини :? :? Е, сигурно защото сме в България

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •