Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Haeven &Earth designs въпрос?

    http://heavenandearthdesigns.com/ind...ort=20a&page=6

    Мили момичета и момчета някой поръчвал ли е от този сайт има страхотни намаления и вече съм си избрала две неща обаче искам да знам вие какво мислите преди да се впусна в това приключение ?Благодаря ви !

  2. #2

    Подразбиране

    Първо - защо въпросът ти е в темата за измамници, мошеници и фирми-фантоми?
    Второ - знаеш ли, че това намаление от 15 на 11 долара се отнася само за схема и легенда. Надявам се, че не очакваш пълен комплект за тази цена.
    Трето - гоблените на тази фирма са страхотни и можеш спокойно да поръчаш и започнеш който и да е от тях.
    ... и не на последно място, за да ти спестя пари, те съветвам първо да потърсиш в темата за заявки харесаното от теб. Доста от нас разполагат с богат архив на HAED...
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  3. #3

    Подразбиране

    Много благодаря за бързия и точен отговор не нямах представа за всичко това !Първо се извинявам че съм объркала мястото на темите , но за първи път пускам нова тема и явно ще е за последен ! Второ вече шия графика на Карен Миделтон благодарения на прекрасните съфорумки и е истинско удоволствие за мен !Трето нямах никаква представа какво съдържа комплекта и точно затова потърсих мнение и информация , за което благодаря още веднъж !

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Моля модеаторите да я истрият или приместят , още веднъж се извинявам за неточното място !

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •