Показване на 1 до 15 от 83

Тема: pattern maker

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    значи първо си я обработвам на photoshop,за да направя снимката черно бяла, след това я слагам на програмата, но как да обработя цветовете които искам, не го разбирам това, на мен ми е ясно, че като е черно бяло то пак има сумати и нюанси на черното и бялото

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantasytiko Виж мнение
    значи първо си я обработвам на photoshop,за да направя снимката черно бяла, след това я слагам на програмата, но как да обработя цветовете които искам, не го разбирам това, на мен ми е ясно, че като е черно бяло то пак има сумати и нюанси на черното и бялото
    Просто накрая залагаш 6 или 10 цвята,които освен черно и бяло има нюанси на сивото.След това изчистваш разхвърляните еденични бодове т.е. щракаш върху тях с желания от теб нюанс за уеднаквяване.Има нюамси на сивото,които би могла да смениш с по-подходящи.
    Има и друг вариант-така да обработиш снимката на фотошопа и после да получиш графика в най-чист вид- само черно и бяло.Тогава през програмата се работи най-лесно.Само изчистваш разхвърляните еденични черни бодове.
    Тук има два варианта-да премахеш бялото и да получиш графика върху бяла неразграфена панама или да премахнеш бялото,да превърнеш черното в бяло и да задаеш черен цвят на панамата.А бе варианти има много,стига да избереш това,което на теб най-много ти харесва.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantasytiko Виж мнение
    значи първо си я обработвам на photoshop,за да направя снимката черно бяла, след това я слагам на програмата, но как да обработя цветовете които искам, не го разбирам това, на мен ми е ясно, че като е черно бяло то пак има сумати и нюанси на черното и бялото
    виж тези уроци ,показано е как да изтриеш цветовете и да избереш по твое усмотрение цветове и как да ги запазиш. След това вкарваш обработената с photoshop снимка
    http://www.youtube.com/watch?v=viJUp...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=GrtAT...eature=related

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •