Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 19 от 19
  1. #16

    Подразбиране

    Мноого сполучливо .Направо са като снимани .Много ми харесват .

  2. #17

    Подразбиране

    и от мен.Разкошни са,страхотен избор и на рамки

  3. #18

    Подразбиране

    много красиви гоблени и много си подхождат, а оформлението е стилно и си пасва чудесно с моделите
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #19

    Подразбиране

    Реклама:
    Много благодаря за милите думи, похвалите и вниманието, драги съфорумки! Удоволствието да завършиш гоблен е уникално, а да му се любуваш на живо още повече.. Обаче, когато това чувство е споделено, щастието е пълно!
    Наистина много Ви благодаря на всички:
    bewitch (не губи време, а завърши твоите, ще ти се напълни душата да гледаш такава красота),
    ddimitrova,
    Unknown_lady (рамките ми излезнаха скъпичко, но парите ги прежалих, и на мен ми харесват много),
    rodich (така е! при лалетата изпъква розовата рамка, а при розите рамката само ги подчертава; колебаех се дали да не избера зелена, обаче щях да загубя розите и да дам силен цвят.. в крайна сметка избрах дискретната)
    caterina (никак не е бързо, много се размотавах с розите, докато лалетата ги уших за около 2 месеца, ала те ми бяха на сърце най-вече)
    sianie35 и matcata
    Elisa (засрамихте ме; с удоволствие ви следя, напомняте ми по странен начин за произведението: Гордост и предразсъдъци; асоциацията ми е с достолепие, благородство, достойнство и все такива хубави понятия; много благодаря!)
    bumer2008, nimate,
    jivi (и двата гоблена са сгрешени като цветове, при лалетата 3, а при розите само 1 по невнимание де! не съм спазвала инструкциите относно бод и брой нишки, но това е така, защото наистина нямам време да съм изрядна и си улеснявам работата.. в крайна сметка, пак са красиви, нали )
    GILDA (верно са като снимки, но само отдалече, отблизо си личи, че са гоблени, все пак са шити на аида 14)
    arrow, viking, още веднъж БЛАГОДАРЯ!
    Редактирано от manka : 22.06.2012 в 09:30.
    Нежнотия с Принц

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •