Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 31

Тема: vemite

  1. #16

    Подразбиране

    Благодаря Ви. Радвам се, че и на вас Ви харесват моите гоблени. А този за новата къща ми е най-любимия и го ших с голям мерак. Само дето изпревари къщата. За нея трябват още 1-2 месеца за да сложа гоблена на мястото му.

  2. #17

    Подразбиране

    Здравейте! Като гледам темата ми не прах ами паяжини вече хванала. Реших да я поизтупам и да покажа последния модел който завърших. Той ще е подарък за новия ми кръщелник, който се роди преди 2 месеца. Не съм му сложила само надписите отдолу. Но понеже кръщенето ще е август не бързам толкова.


  3. #18

    Подразбиране

    Имаш прекрасна колекция, много красиви и разнообразни гоблени, поздравления! А подаръка за кръщелника е невероятен!

  4. #19

    Подразбиране

    всичките ти гоблени и оформлението им с рамки много ми хареса.поздравления и от мен.

  5. #20

    Подразбиране

    Прекрасни творби!!!!
    Гобленчетата със цветята много ме изкефиха.
    Синчето много да те радва

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря Ви момичета. Радвам се, че и на вас Ви харесват моите гоблени.

  7. #22

    Подразбиране

    С тези прекрасни цветенца къщата направо ще грее.Мнго красиви гоблени си спретнала и явно мерака е голям.

  8. #23

    Подразбиране

    Прекрасна колекция - оригинални, разнообразни и чудесно изпълнение модели!!!

  9. #24

    Подразбиране

    Отдавна не съм показвала нищо в темата. Едва я намерих.
    Това е последният ми готов гоблен вече и в рамка. Не е много качествена снимката, но не ми се сваляше от стената и леко се вижда светлина от прозореца.
    Много ми харесват моделите на Гобленсет и не се шият трудно. Определено им ставам фен и този няма да е единствен.


  10. #25

  11. #26

    Подразбиране

    Много красиви неща видях тук!

  12. #27

    Подразбиране

    Успях да завърша и кошницата с рози която бях почнала заедно с Гобленсета. Още е неизпрана и без рамка, но се надявам скоро да го оформя.


  13. #28

    Подразбиране

    Ех че е красиво.И пейзажа много харесах и розите те са ми любимото цвете но така и нямам нищо ушито.Прекрасно изпълнение.

  14. #29

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Много красива цветна кошница!!!Браво

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •