Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Моля за рецепта

    Момичета помагайте в къщи домочадието иска да им приготвя ориз по китайски , който знае рецепта да помага
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Не съм пробвала, но много хвалят кафевия ориз за подобен род ястия. Аз, когато приготвям ориз по китайски - /рецептата е почти същата, както посочетата от alys/ не запържвам ориза и продуктите , защото имам проблем със стомаха, а съвсем леко ги задушавам.Задължително продуктите са нарязани на тънки ленти .така стават хрупкави. Почти сварен ориза го свалям от котлона и покривам с хавлиена кърпа за да набъбне и да се отделя всяко зрънце. Така избягвам двойната работа - един път да го сварявам, втори път да го прибавям ,/ не че не става вкусно, просто все нямам време/ а приготвям всичко накуп.Пробвала съм и двата варианта - на посочения от alys и по-бързия - на моя милост. И двата стават еднакво вкусни /без да се хваля/
    По принцип по-бързия вариант става по-сух, т.е. аз избягвам многото мазнина и не съм го притвяла в тиган уок, а най-обикновен тиган.За съжаление, не съм си купила още такъв. Ефекта е същия както и при запържен, само не е толкова тежък.Успех

  4. #4

    Подразбиране

    Алис мнооооого благодаря, още довечера ще приготвя ястието, изпращам ви момичета много
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  5. #5

    Подразбиране


    Meri,ето една рецепта от книга Китайска кухня.Надявам се да ти хареса.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Браво Катерина, готина рецепта!

  7. #7

    Подразбиране

    Мерси много Катерина, ще я пробвам в скоро време
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Рецептата за ориза по китайски,който Алис е дала,е много сполучлива.Тази вечер я пробвах за вечеря и стана превъзходен ориз по китайски.Благодаря зя рецептата.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •