Естествено и аз подписах,а това е краткият ми коментар/в такива случаи две думи не стигат/: При такава жестокост просто онемяваш.Каквото и да кажеш няма да е достатъчно.Постояннно си задавам въпросите ;защо децата от ден на ден стават все по-агресивни?кой е виновен за това-обществото,родителите или законите/доколкото има такива/?Според мен човек не се ражда само добър или лош-а с годините изгражда характера си-когато от малък извършиш нещо неправилно/вземеш чужда вещ или удариш другарчето си/ и не ти се обясни ,че не трябва да вършиш неща ,които на теб самият няма да са ти приятни и когато порастнеш ще продължаваш да го правиш.А много родители махат с ръка и казват:та то е само дете,но изграждането на характера зависи точно от първите години на човека.Да се научиш да обичаш,да помагаш на околните,да не нараняваш.Но ако като дете родителите са тези които трябва да те възпрат да извършиш нещо нередно,когато вече си голям и можеш сам да отговаряш за постъпките си-ЗАКОНЪТ Е ТОЗИ, КОЙТО ТЕ ВЪЗПИРА.